KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11615392
nr 1161 5392
Anna Jalpachik
(1954-2013), Ukraina/Sverige
Oljemålning, Anna Kalinitchenko Jalpachik (1954-2013), Ukraina/Sverige. Kungaparet, signerad och daterad 1998. 55x46 cm
Kondition: oramad
Utrop:
3.000 kr
Såld:
450 kr
måndag 12 februari 2018
kl 19:15:42
300 kr
350 kr
400 kr
Anna Jalpachik
Läs mer om Anna Jalpachik